Monika Szlichta-Dym

Joanna Biegun - Rudnicka – Pani fotograf, której talent i pasja przekładają się na wykonywaną przez nią pracę. Jej atutem są piękne ujęcia oraz uwaga poświęcona każdemu detalowi. A przy tym wszystkim Pani Asia jest przesympatyczna osobą o świetnym podejściu do dzieci :)
Zdjęcia naszych pociech są dla nas wyjątkową pamiątką, za co jeszcze raz dziękujemy.
Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!

Żaneta Przystaś

Szczerze polacam Asię, ponieważ jest świetnym fotografem, pełnym profesjalizmu i talentu. Sesja była dla mnie i moich dzieci czystą przyjemnością, bez stresu, za to pełna radości i wygłupów. Taki fotograf to skarb!

PATRYCJA I PIOTR SZ.

Jeśli ktoś szuka fotografa na wesele lub inne okoliczności dajemy gwarancje zadowolenia. Asia jest w pełni profesjonalnym fotografem a zarazem ciepłą i wesołą osobą która ma miliony ciekawych pomysłów. Zdjęcia które robi nigdy nie zapadną w niepamięć tylko całe życie będziemy do nich wracać i oglądać je z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy Ci Asiu!


MAGDALENA I MARCIN PASTERAK

Gorąco polecamy współpracę z Asią, widać , że jest fotografem z pasją i pomysłem, że kocha to co robi i najważniejsze jest dla nie zadowolenie klienta oraz jej własne spełnianie się w tym , cały czas próbuje nowych rzeczy, chce ulepszać swoje prace i osiąga super efekty. Jesteśmy po sesji plenerowej i strasznie nam szkoda, że tak szybko sie skończyła, Asia sprawiła, że potrafiliśmy się wyluzować i przestalismy sie przejmować aparatem i w ogóle nawet  zdawać sobie sprawę , że ktoś robi Nam zdjęcia, a traktowaliśmy to jak dobra zabawę , mieliśmy wrażenie, że jesteśmy ze  znajomymi na wspólnym wyjeździe , a nie z profesjonalnym fotografem, który wydawałoby się , powinien stresować, zwłaszcza nas bo nie jesteśmy modelami i nie przepadamy za zdjęciami. Poza tym Asia poświęca się całkowicie temu co robi  dlatego  zdjęcia były bardzo szybko gotowe mimo tego, że naprawdę było ich sporo:).A więc podsumowując atmosfera, zaangażowanie, pomysłowość, wyrozumiałość, cierpliwość, humor, profesjonalizm i przede wszystkim super zdjęcia to to co powinno charakteryzować prawdziwego fotografa i Asia to wszystko ma. Gorąco polecamy korzystanie z jej usług, na pewno będziecie zadowoleni, a Nam pewnie nie raz jeszcze  będzie robić zdjęcia przy okazji rodzinnych imprez, a póki co nie możemy  się napatrzeć na naszą sesję plenerową i wspominać tego super spędzonego czasu podczas jej realizowania…i nie możemy sie doczekać następnej okazji do takiej zabawy:)
Pozdrawiamy Madzia i Marcin:)


MONIKA MATLAK

Joanna Biegun Rudnicka jeśli jej nie znacie to musicie poznać i to jak najprędzej. Dlaczego ??? a dlatego iż jest wspaniałym człowiekiem a jeszcze lepszym fotografem jej serce jest po prostu przepełnione miłością do fotografowania Co można zaobserwować na sesjach zdjęciowych z jej udziałem. Będąc na sesji u Asi każdy kto ma tremę lub nie lubi się fotografować będzie wyglądał kwitnąco a pod koniec zdjęć będzie miał ochotę na jeszcze. Asia stwarza genialna atmosferę podczas zdjęć. Polecam bardzo serdecznie Monika Matlak


MARTA NOWAK

Współpraca z fotograf Asią jest niczym ciepły letni deszcz, w trakcie pracy (zarówno pozowania jak i robienia zdjęć) ciągle przewijają się żarty, nie ma czasu na nudę, nigdy nie jest poważnie i smętnie! Asia nie boi się odważnych pomysłów na sesję, podoła wszystkiemu, a po wszystkim zdjęcia dostałam błyskawicznie. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć oryginalną, profesjonalną sesję w ciepłej, miłej atmosferze! PoLeCaM!


ANNA MIŚTA

Asiu jesteś kapitalnym fotografem Widać, że to co robisz, robisz z dużym zamiłowaniem i pasją. Fajne jest to że potrafisz tak rozmawiać z modelką żeby w czasie sesji nie była spięta i zestresowana. dzięki temu czas minął błyskawicznie, ani się obejrzałam, a już było po sesji. Zdjęcia wyszły fantastyczne, przyznam, że jeszcze nigdy nie miałam tak fajnych zdjęć. Dziękuję Asiu za świetną sesje i zdjęcia. Polecam wszystkim, z pewnością skorzystam z Twoich usług raz jeszcze.


JUSTYNA MISZUTA

Asieńko współpraca z Tobą to czysta przyjemność Dziękuję ci za śliczne zdjęcia i super zabawę Wszystkiego Dobrego Kochana Może jeszcze kiedyś spotkamy się na jakiejś sesji buziaki.


MAGDA M.

Świetna pani fotograf Bardzo energiczna, sympatyczna i przemiła osoba. Ma 101 pomysłów na minute przy tym akceptując również pomysły modelki. Polecam współprace!

MARTA S.

Bardzo przyjemna atmosfera w czasie sesji, a pani fotograf sympatyczna:D Ponadto zdjęcia są gotowe w bardzo krótkim czasie. Oczywiście jak najbardziej polecam!

PATRYCJA J.

Bardzo sympatyczna !! Miła atmosfera i na luzie Serdecznie polecam współpracę / Ma wiele pomysłów nie da się nudzić i męczyć na sesjach z Nią !! PO PROSTU SUPER:)!

KLAUDIA C.

polecam, polecam i jeszcze raz polecam… atmosfera na sesji superowa, wszystko na luzie i z uśmiechem:) Asia potrafi również super pokierować początkujące modelki czego efektem są fantastyczne prace;)