Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.      Don McCullin
 

W fotografii najważniejsze jest to, aby zdjęcia wykonywane prze mnie rodziły uśmiech i radość ludzi. W naszym życiu jest tyle pięknych chwil które chcemy pamiętać, niestety chwile te często bywają ulotne dlatego warto je uwieczniać na zdjęciach i wracać do najwspanialszych naszych wspomnień w dowolny momencie.

Podczas kilkuletniej pracy jako fotograf na koncie mam  kilka samodzielnych wystaw jak i również grupowych. Moje fotografie również wiele razy były publikowane w lokalnych oraz ogólnopolskich mediach a także w pozycjach książkowych.

Na co dzień zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną, okolicznościową, fotografią dzieci oraz fotografią indywidualną – portretami, reportażową, reklamową oraz obsługą fotograficzną firm – przyjęć biznesowych, wyjazdów integracyjnych a także fotografią ceremonii pogrzebowych.
W fotografii nie ma, żadnych ograniczeń, dlatego jestem zawsze otwarta na wasze pomysły nawet najbardziej zwariowane. Jedyne co może nas ograniczyć to nasza wyobraźnia.

JUŻ OD 1 CZERWCA 2014 RÓWNIEŻ DZIAŁA MOBILNE STUDIO FOTOGRAFICZNE

 Aby sprostać waszym potrzebą pomysleliśmy o mobilnym studiu fotograficznym. Masz maluszka z którym cięzko ci wyjść z domu ? Marzy ci się sesja fotograficzna mobilne studio przyjedzie do ciebie.

 

DSC 4332

 

 

 

 

 

 

 

Najczęściej zdjęcia wykonuje na terenie Trzebini, Chrzanowa, Jaworzna, Libiąża oraz okolic Olkusza, Oświęcimia, Zatora, Limanowej, Sosnowca, Mysłowic a także całej w całej Polsce.

Fotografia dziecięca Chrzanów, Fotografia dziecięca Trzebinia, Fotografia dziecięca Jaworzno